Nasze realizacje - zarządzanie

Poniżej prezentujemy obiekty, z którymi współpracujemy lub współpracowaliśmy.

Hotel Aurora ****


Jeden z najpiękniej położonych hoteli nad polskim morzem, w centrum kurortu Międzyzdroje. Cechuje go niezwykła lokalizacja przy jednej z najpopularniejszych promenad w Europie. Z okien eleganckich pokoi i luksusowych apartamentów rozciąga się widok na plażę, morze i pobliskie molo. Do dyspozycji Gości są nowoczesne gabinety SPA, basen, centrum konferencyjne oraz obszerne zaplecze gastronomiczne. Hotel posiada 99 pokoi.

www.hotel-aurora.pl

Hotel Grand ****


Hotel usytuowany jest w samym centrum Rzeszowa, prężnie rozwijającej się stolicy Podkarpacia. Sąsiadujący z Rzeszowskim Rynkiem w odległości zaledwie 850 m od dworca kolejowego oraz niespełna 9 km od międzynarodowego portu lotniczego w Jasionce. Dogodna lokalizacja pozwala na szybką komunikację ze wszystkimi punktami miasta. Architekturę zewnętrzną Hotelu wyznaczyły dwie historyczne kamienice połączone nowopowstałymi oficynami. Wnętrza to niepowtarzalne, wyszukane i nowoczesne rozwiązania. Obiekt posiada gabinety SPA, centrum konferencyjne oraz dwie niezależne restauracje i Vinotekę. Hotel posaida 40 pokoi. Obecnie trwa rozbudowa o kolejne 45 jednostek mieszkalnych, dodatkowe sale konferencyjne oraz zaplecze basenowe. Planowane zakończenie inwestycji przewidziane jest na drugą połowę roku 2013.

www.grand-hotel.pl

BRISTOL Tradition & Luxury *****


Hotel ten stworzony został z myślą o potrzebach ludzi biznesu oraz o osobach ceniących sobie nowoczesny styl życia. BRISTOL Tradition & Luxury to idealne połączenie nowoczesnego wzornictwa i komfortu, natchnione regionalnym stylem. Pozwala także poznawać doskonałe i oryginalne smaki kuchni Podkarpacia. Hotel zapewnia komfort wypoczynku, wyjątkowe miejsce do codziennych spotkań w Rzeszowie, oraz zgodne z najnowszymi trendami miejsce do pracy. Najlepsza lokalizacja w Rzeszowie bezpośrednio przy rynku i miejskim ratuszu, unikalne warunki do organizowania konferencji, oraz doskonały serwis i gastronomia, to gwarancja sukcesu Państwa przedsięwzięć. W hotelu dostępny jest parking podziemny oraz oferta rekreacyjna. Do dyspozycji gości oddanych zostało 72 pokoje. Docelowo w 2014 roku hotel będzie posiadał 140 pokoi.

www.bristol-rzeszow.pl

Royal Apartments


Zespół około 70 apartamentów zlokalizowanych w centrum SOPOTU. Luksusowo wyposażone jednostki mieszkalne cieszą się duża popularnością wśród gości odwiedzających Trójmiasto. Piękne i przestronne mieszkania Royal Apartments to przede wszystkim doskonała jakość. Każde z nich zostało starannie wyselekcjonowane, aby zagwarantować Gościom luksus w najpiękniejszych dzielnicach Sopotu.

www.royal-apartments.plSukces naszych Klientów jest miarą naszego sukcesu
Copyright ©