Referencje

 • Referencje - Bristol Tradition & Luxury
  Kliknij, aby przeczytać list referencyjny  Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą Aksjon sp. z o.o., która zajmowała się przygotowaniem do otwarcia obiektu BRISTOL Tradition & Luxury, a obecnie pełni rolę zarzadcy tego pięciogwiazdkowego hotelu.

  W dotychczasowym okresie współpracy firma reprezentowana przez Zarząd Spółki jaki i oddelegowanego Dyrektora Hotelu wypełnia swoje z należytą starannością. Do tej pory zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne i merytoryczne podejście do spraw związanych z prowadzeniem hotelu.

  Zdecydowanie możemy polecić firmę Aksjon sp. z o.o. jako solidnego i sprawdzonego partnera biznesowego.

  Prezes Zarządu
  Kamil Folk

  Referencje

 • Referencje - Dolina Charlotty
  Kliknij, aby przeczytać list referencyjny


  Niniejszym rekomenduję p. Joannę Kuźmicką i Konrada Czapiewskiego z firmy Hotel Zone jako sprawdzonych i solidnych partnerów w zakresie specjalistycznego doradztwa hotelarskiego.

  W ramach współpracy z Doliną Charlotty resort & SPA, Hotel Zone zrealizowało i nadal realizuję następujące obszary działalności:
  • Operacyjne przygotowanie hotelu do otwarcia
  • wprowadzenie hotelu na rynek
  • komercjalizacja i nadzór zarządczy w okresie uruchomienia i pierwszych 12 miesięcy funkcjonowania
  • wdrożenie strategii marketingowej
  • audyty operacyjne i szkolenia personelu z zakresu obsługi klienta i sprzedaży

  Profesjonalizm, zaangażowanie i innowacyjność rozwiązań stosowanych przez p. Kuźmicką i p. Czapiewskiego z firmy Hotel Zone zasługują na uznanie i wyróżnienie, dlatego z przekonaniem polecam tę firmę jako partnera do współpracy przy projektach hotelowych.

  Prezes Zarządu
  Bogdan Sikorski

  Referencje
 • Referencje - Inpro
  Kliknij, aby przeczytać list referencyjny

 • Referencje - Natura Park
  Kliknij, aby przeczytać list referencyjny  Począwszy od kwietnia 2010 roku firma Hotel Zone aktywnie wspiera nas w realizacji strategicznych projektów rozwojowych dotyczących inwestycji hotelowej w Osiecku k. Warszawy.

  Przedstawiony biznes plan i wytyczne dla architektów naszej inwestycji, autorstwa Konrada Czapiewskiego oraz Pani Joanny Kuźmickiej z firmy Hotel Zone oceniam jako profesjonalne i trafione pod względem otoczenia rynkowego obiektu.

  Specjaliści firmy Hotel Zone w pełni wywiązują się z powierzonych im zadań, realizując je z zaangażowaniem, pełnym profesjonalizmem i doskonałym wyczuciem potrzeb inwestora. Hotel Zone jest partnerem solidnym i godnym polecenia.

  Leśniczówka
  Arkadiusz Skrzypaszek

  Referencje
 • Referencje - Młyn Oliwski
  Kliknij, aby przeczytać list referencyjny  "Młyn Oliwski" Spółka z o. o. w Gdańsku rekomenduje do współpracy firmę Hotel Zone z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Wiolinowej 7.

  Już na etapie poszukiwania wykonawcy projektu hotelowego firma Hotel Zone wykazała się wnikliwym podejściem i zainteresowaniem naszymi planami, przewyższając pod tym względem pozostałych oferentów i przedstawiając najrzetelniejszą ofertę, spełniającą w najwyższym stopniu nasze oczekiwania jako inwestora hotelowego.

  Biznes plan sporządzony przez Hotel Zone na potrzeby planowanej przez nas inwestycji był w pełni wyczerpujący. Zawierał zarówno rekomendacje dotyczące programu hotelowego jak i niezbędne dane wynikające z analizy rynku, kalkulacje w programie Excel, wskaźniki branżowe oraz interpretacje wyników.

  W związku z powyższym serdecznie polecamy firmę Hotel Zone w osobach jej reprezentantów, tj. Pani Joanny Kuźmickiej i Pana Konrada Czapiewskiego jako godnych zaufania i doświadczonych partnerów biznesowych w pełni predestynowanych do przygotowania opracowań dla potrzeb zarówno planowanych jak i funkcjonujących ale wymagających programów naprawczych inwestycji hotelowych.

  Z wyrazami szacunku
  Cezary Zalewski
  Prezes

  Referencje
 • Referencje - Ars Komfort Serwis
  Kliknij, aby przeczytać list referencyjny  Niniejszym Ars Komfort Serwis Sp. z o. o. zaświadcza, że firma Hotel Zone wykonała na nasze zlecenie między innymi pełne opracowanie "Studium opłacalności inwestycji hotelowej w mieście Sopot" z uwzględnieniem: analizy popytu, progu rentowności, wartości i sposobu finansowania inwestycji wraz z pełnym biznes planem.

  Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu współpracy z firmą Hotel Zone przy realizacji wyżej wymienionego opracowania.

  Biznes plan został profesjonalnie i dokładnie przygotowany oraz przedstawiony zgodnie z przyjętym harmonogramem czasowym.

  Zespół Hotel Zone, Pani Joanna Kuźmicka i Pan Konrad Czapiewski to wysokiej klasy specjaliści w branży hotelarskiej, praktycy, którzy w przedstawionym "Studium opłacalności inwestycji hotelowej w mieście Sopot" opracowali dokładnie każdy szczegół projektu hotelowego, a wszystko przyjęte założenia wynikały/ miały swoje potwierdzenie w przeprowadzonych analizach rynkowych.

  Warto podkreślić ogromne zaangażowanie, z jakim przedstawiciele firmy Hotel Zone podeszli do współpracy z Ars Komfort Serwis. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Hotel Zone, jako wiarogodnego oraz rzetelnego partnera.

  Marcin Szubert
  Prezes Zarządu
  Ars Komfort Serwis Sp. z o. o.

  Referencje
 • Referencje - EFH Sp. z o.o.
  Kliknij, aby przeczytać list referencyjny

 • Referencje - Hotel New Skanpol
  Kliknij, aby przeczytać list referencyjny


Sukces naszych Klientów jest miarą naszego sukcesu
Copyright ©