Zarząd

Prezes Zarządu - Konrad Czapiewski

Hotelarz praktyk – ekspert w dziedzinie zarządzania hotelami i projektowania inwestycji hotelowych. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz "VIVER" ESSEC Business School MBA International Hospitality & Accor Academy w Paryżu, Studia podyplomowe Zarządzanie w Turystyce i Hotelarstwie WSTiH w Gdańsku, uprzednio studiował na Wydziale Historii Sztuki na UAM w Poznaniu.

Doświadczenie:

  • Prezes Zarządu AKSJON Sp. z o.o. od 2010 roku.
  • Prezes Zarządu REVERHOTELS Sp. z o.o.: luxury property management: hotele i apartamenty.
  • Prezes Zarządu HOSSA BIZ Sp. z o.o.: property management: hotele, obiekty biurowe, concert venue Stary Maneż Gdańsk, lokale usługowe oraz obsługa księgowa Grupy Inwestycyjnej HOSSA S.A..
  • Właściciel ESSOR Konrad Czapiewski: obsługa transakcji kupna/sprzedaży hoteli oraz franczyzy hotelowej.
  • Wspólnik HOTEL ZONE S.C.: hotelowe doradztwo inwestycyjne i operacyjne na terenie całej Polski

Wcześniej:

Dyrektor Hotelu Radisson BLU w Sopocie, p.o. Dyrektor Hotelu/Resident Manager Sofitel Grand w Sopocie, dyrektor hoteli **** gwiazdkowych, Regionalny Koordynator Marketingu (12 hoteli ORBIS), kierownik i pracownik operacyjny w hotelach od trzech do pięciu gwiazdek w tym należących do sieci międzynarodowych: ACCOR ORBIS, RADISSON. Doświadczenia związane z planowaniem i realizacją hotelowych procesów inwestycyjnych, operacyjnym uruchamianiem hoteli, zarządzaniem i komercjalizacją. Doświadczenie w zarzadzaniu i komercjalizacji obiektów biurowych na rynku Warszawy i Trójmiasta.Sukces naszych Klientów jest miarą naszego sukcesu
Copyright ©